Kursy języka polskiego online – indywidualne

Chcesz uczyć się języka polskiego w formule jeden na jeden pod okiem doświadczonego nauczyciela? Nic prostszego! Teraz możesz doskonalić swój język nie wychodząc z domu, o dogodnej dla siebie porze. Zatem nie zwlekaj, wejdź do wirtualnej klasy i skorzystaj z lekcji online! Nasi wysoko wykwalifikowani i zaangażowani lektorzy przygotują materiały dopasowane do Twoich potrzeb, które pomogą Ci doskonalić wymowę oraz umiejętności komunikacji.

Dlaczego lekcje indywidualne online?

  • pełna elastyczność terminów - to Ty decydujesz kiedy i gdzie się uczysz
  • możliwość wyboru typu kursu – masz do wybory 2 typy kursów: regularny, który odbywa się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje i intensywny 3 razy w tygodniu po 2 lekcje
  • program szyty na miarę - lektorzy dopasują program kursu do Twoich potrzeb i możliwości
  • zindywidualizowane podejście - dzięki zajęciom w formule "1 na 1" masz pewność, że lektor poświęca Ci 100% uwagi, co ma przełożenie na jakość nauki i szybkość Twoich postępów
  • CERTYFIKAT:
    Każdy nasz uczeń może na koniec kursu zdać test z języka polskiego (zagadnień, których był uczony na lekcjach) i otrzymać Certyfikat ukończenia kursu.

Wymagania techniczne

Nauka w domu nigdy nie była tak prosta! Nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Jedyne czego potrzebujesz, by skorzystać z naszych lekcji to:

1. Komputer z zestawem multimedialnym (głośnik i mikrofon)
2. Dostęp do Internetu
3. Przeglądarka internetowa (np. Chrome, Mozilla, Opera)
4. Zainstalowany darmowy program Skype
© 2024 All rights reserved. developed by birkof.com