Kursy języka polskiego online – grupowe – regularne

Kursy online regularne grupowe języka polskiego z lektorem to lekcje „na żywo” prowadzone przy pomocy specjalnej platformy komunikacyjnej. Dostęp do lekcji jest możliwy z każdego miejsca na świecie. Nasze kursy online grupowe są dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zalety kursu online:

• uczysz się języka w niewielkich, komfortowych grupach
  • oszczędzasz czas na dojazdy do stacjonarnej szkoły językowej
  • skutecznie rozwijasz swoje umiejętności językowe w przyjaznej atmosferze

Jak wyglądają Kursy online grupowe regularne:

• Kurs prowadzony jest w międzynarodowej grupie, liczącej od 4 do 6 osób
  • Lekcje odbywają się na żywo z tym samym lektorem.
  • Zajęcia prowadzone są w wyznaczonych dniach i godzinach – 2 razy w tygodniu i trwają 2 lekcje (2x45 minut).
  • doświadczeni lektorzy „na żywo” zapewnią Ci pełne uczestnictwo we wszystkich zajęciach prowadzonych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu przyswoisz język w naturalny sposób.
  • Dzięki wirtualnej platformie czynnie uczestniczysz w zajęciach, rozwiązujesz zadania oraz wymieniasz się spostrzeżeniami i wątpliwościami z lektorem i innymi osobami z grupy.
  • Aby wziąć udział w zajęciach na żywo wystarczy zalogować się na stronie internetowej o ustalonej porze, z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
  • Po zajęciach otrzymujesz pracę domową, która pozwoli ci utrwalić przerobiony materiał.

ZASADY ORGANIZACYJNE

• Zapisujesz się na kurs po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego (on-line lub  w sekretariacie Szkoły) i wniesieniu opłaty za kurs.
  • Grupy są tworzone z uwzględnieniem doświadczeń językowych i indywidualnych potrzeb uczestników. Warunkiem określenia stopnia zaawansowania kursanta jest napisanie testu lub odbycie rozmowy kwalifikacyjnej z lektorem.
  • Szkoła zastrzega sobie prawo do ewentualnej zmiany lektorów w czasie trwania kursu z ważnych powodów organizacyjnych.
  • Kurs kończy się testem sprawdzającym z zakresu programu kursu. Pozytywny wynik testu kwalifikuje do uczestnictwa w kursie o wyższym stopniu zaawansowania.
  • Osobom, które nie zaliczyły kursu szkoła nie wystawia certyfikatu ukończenia kursu – na prośbę kursanta szkoła może wystawić natomiast zaświadczenie o uczestnictwie w kursie.
  • Szkoła nie zwraca pieniędzy za nieobecności na zajęciach.

Wymagania techniczne

Nauka w domu nigdy nie była tak prosta! Nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Jedyne czego potrzebujesz, by skorzystać z naszych lekcji to:

1. Komputer z zestawem multimedialnym (głośnik i mikrofon)
2. Dostęp do Internetu
3. Przeglądarka internetowa (np. Chrome, Mozilla, Opera)
4. Zainstalowany darmowy program Skype / Zoom